czwartek, 18 grudnia 2014

Słownik ogólnobudowlany PL-ES

Drodzy hiszpańskojęzyczni,
Jeżeli choćby sporadycznie zajmujecie się tłumaczeniem tekstów z branży budowlanej, to gorąco zapraszam do skorzystania z mojego słownika. Pod względem terminologicznym rozbudowuję go od około 5 lat, a w ten weekend wreszcie udało mi się dopracować dla niego w miarę sprawną aplikację sieciową. Słownik zawiera prawie 9000 haseł stricte budowlanych oraz z różnych dziedzin pokrewnych.

W aplikacji dostępny jest dość rozbudowany ekran pomocy oraz narzędzie do zgłaszania ewentualnych sugestii i błędów. Wszystkie zasoby słownika dostępne są za darmo i bez logowania. Aplikacja nie wyświetla reklam, nie zbiera żadnych informacji o użytkownikach i ich zachowaniach ani nie zapisuje na dysku użytkownika plików cookie.

W bliżej nieokreślonej przyszłości – raczej dalszej niż bliższej – chciałbym na podstawie tego materiału opublikować coś komercyjnie i dysponuję odpowiednim do tego celu zapleczem technicznym i finansowym. Brakuje mi tylko pięciu par rąk. Póki co więc, chciałbym dowiedzieć się od najbardziej zainteresowanych, czy tego typu przedsięwzięcie w ogóle ma sens, a jeżeli ktoś czuje się na siłach – zaprosić do bliższej współpracy.

Adres URL słownika: http://www.hapax.com.pl/xper/slownik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz